Job opportunities

Konstruktor - Projektant

Miejsce zatrudnienia: Olsztyn
Region: Warmińsko-Mazurskie
Miejsce pracy: Polska – biuro w Olsztynie

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie projektów nowych linii, maszyn i urządzeń
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, wykonawczej i eksploatacyjnej,
  • sporządzanie symulacji procesu projektowanych maszyn, urządzeń i cel zrobotyzowanych,
  • pełnienie nadzoru konstruktorskiego nad budową prototypów,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych do istniejących już rozwiązań,
  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na zwiększenie efektywności oraz podwyższenie jakości produktów,
  • czynny udział w pracach projektowych w środowisku 3d i 2d,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych opracowań i zadań,
  • szkolenie użytkowników końcowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne – kierunek mechanika (budowa maszyn lub specjalizacje pokrewne),
  • umiejętność projektowania w środowisku 3d (SolidEdge),
  • znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn,
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej (eplan lub innej),
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 1 rok),
  • mile widziana znajomość układów i komponentów pneumatyki przemysłowej,
  • duża samodzielność i zaangażowanie w realizacji podjętych zadań,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i poznania nowości branżowych, poprzez stosowanie ich w opracowywanych ambitnych aplikacjach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
  • współpraca z doświadczonym, ambitnym,  młodym zespołem inżynierów,
  • możliwość samodzielnego prowadzenia projektów,
  • możliwość rozwoju oraz kreatywnego myślenia,
  • zapewniamy elastyczny czas pracy.
Didn't find an offer that works for you? Apply spontaneously! Apply

    Recruitment process: you have 5 steps to reach us

    1.

    Tell us about yourself, send application.

    2.

    We will reach out to the selected candidates, invite them for an interview and a good coffee.

    3.

    Hello! It’s nice to meet you! We act quickly, as part of the meeting you can expect a short technical test or knowledge of a foreign language. Depending on the position you are applying for, you may also have a homework assignment waiting for you, which you usually have up to 5 working days to solve.

    4.

    We believe you did well. Regardless of our decision, you can count on feedback regarding the recruitment procedure.

    5.

    It's great to have you with us! Welcome to Smart Automation. We will now hand you over to our nice HR lady, there you will complete the formalities with her help and we can start!

    smart automation kariera

    Smart is a team of young, energetic and passionate ambitious people.

    We deal with the latest technologies in the field of automation, robotics and mechatronics on a daily basis, which, in an environment of constant synergy, friendly atmosphere, culture of mutual assistance and exchange of knowledge, gives the opportunity for continuous development.

    Modern office, workshop and R&D spaces await you. We offer you stable employment in a dynamically developing company.

    Use our resources and location to recharge your batteries, catch your breath in the garden or by the lake. Engage in interesting activities and initiatives of our teams. You have unlimited opportunities for professional and personal development. WELCOME!!!